سرور مجازی ابری چیست ؟

پلان سرور مجازی

شفابخشی خودکار

زیر ساخت ابری سرور مجازی فارسی برای پایداری طراحی شده است، تمامی بخش ها دارای سطح جایگزین داخلی هستند. بدین صورت لذت ببرید که امنیت سخت افزار در بستر ابری در سطحی است که خرابی سخت افزار به هیچ عنوان مشکلی برای وب سایت شما ایجاد نمی کند. در هر حال اگر بخشی از سیستم ابری سرور مجازی فارسی دچار تداخل شود سیستم شما به صورت اتوماتیک به تجهیزات ثانویه منتقل می شود و این بدان معنی است که سایت شما همواره پایدار و فعال و محافظت شده است خرابی می باشد.

مقیاس پذیری آنی

به سادگی در هر لحظه بدون ایجاد تداخل برروی اطلاعات، سیستم عامل و سرویس های داخلی سرور مجازی می توانید منابع سرور مجازی خودتان را افزایش یا کاهش دهید. در زمانیکه احساس کردید ترافیک سیستم شما افزایش یافته است یا منابع شما کفاف کارتان نمی باشد به سادگی می توانید سیستم خودتان را ارتقا دهید و منابع بیشتری از زیرساخت سیستم ابری اتخاذ نمایید.

سرور مجازی ابری (Cloud Virtual Private Server) ارائه شده توسط سرور مجازی فارسی، ماشین مجازی ابری بر پایه سیستم OpenStack می باشد. این سری شامل پلان های سرور مجازی لینوکس، سرور مجازی ویندوز و سرور مجازی میکروتیک می باشد. بستر و زیرساخت آماده سازی شده برای این پلان ها به صورت کاملا پایدار و ابری است و کلیه عملیات مربوط به مدیریت سرور مجازی از طریق داشبورد مدیریت ارائه شده در پرتال کاربران سرور مجازی فارسی می باشد.

سرورهای مجازی ما سیستمی عظیم براساس رایانش ابری می باشند، این بستر نهایت سرعت و پایداری را برای وب سایت ها و سازکارهای آنلاین به ارمغان می آورد  که توسط آن وب سایت های پربازدید و با ترافیک بالا به سادگی و اطمینان خاطر می توانند سازوکار آنلاین خودشان را برروی یک ماشین مجازی کارآمد و ایمن بنا کنند.

مزایا سرور مجازی

تمامی سرورهای مجازی بهینه سازی شده و تست شده برای استفاده در وب می باشند.
زیرساخت نهایت کارآمدی و پایداری را گارانتی می کند.
ماشین های مجازی سرور مجازی فارسی مناسب برای هر راهکار و سرویس آنلاین می باشد.

سرور مجازی،
حرکت مابین وب و ابر

سرورهای مجازی ما به شما کمک می کنند تا به صورت تدریجی از پلان میزبانی وب اشتراکی به سرور مجازی با مدیریت مستقل سیستم حرکت کنید. بسته به رشد نرم افزار و سطحی که می خواهید مستقل شوید، شما می توانید اقدام به توسعه سازوکار خودتان بر گستره ابری سرور مجازی فارسی با هزینه بسیار ناچیز نمایید.

سرور مجازی گزینه ایده آل مابین رهایی از سرور اختصاصی و انعطاف پذیری سیستم مجازی می باشد.

کارآمدی و پایداری سرور مجازی

سرور مجازی ما در بستر ابری جدید ارائه شده توسط میزبان پایتخت تا 70% کارآمدی بالاتر برروی سیستم عامل و 2 برابر پردازش PHP و 3 برابر توان بالاتر برروی درخواست های NGINX را دارد. همچنین برروی این سیستم ها از SSD و NMVe برای داشتن IOPS بالاتر استفاده شده است که سیستم را کارآمدتر و پایدارتر می کند.

پلتفرم Ceph اطمینان پذیری بالاتر (High Availability) با دامنه خرابی بسیار پایین تر برروی سیستم ذخیره سازی فراهم می کند که سرویس شما همواره فعال و پویا خواهد بود.

مزیت سرور مجازی فارسی

مهمترین مزیت ما قرارگیری برروی زیرساخت ابری است، سرورهای مجازی ما  برروی عظیم ترین مرکز داده دنیا و کیفیت شبکه بسیار بالا قرار دارد. سخت افزار گزینش شده و بهینه سازی شده برای کارآمدی بالاتر سیستم مجازی کمک می کند که بالاترین کارآمدی یک ماشین مجازی را داشته باشید.

این خدمات این اطمینان را به شما می دهد که VPS شما همواره در وضعیت مناسب و در بستر ابری مناسبی قرار دارد.