Ceph

Ceph:

نسل بعدی پلتفرم ذخیره سازی در مقیاس پتا بایت است و نیازمند یک مدیریت پتا بایتی است که سرعتی را برای کسب و کار شما فراهم کند که ذخیره اطلاعات شما مقرون به صرفه و انعطاف پذیری خوبی در محاسبات ابری خود داشته باشد.

Ceph برای محاسبات ابری طراحی شده است هزینه های ذخیره سازی اطلاعات سازمانی را به مقدار قابل توجهی کاهش می دهد و تاثیر رشد خود را به صورت خودکار نشان داده و به مدیریت داده های شما کمک می کند. امکان تحویل آن مثل آب خوردن و پلتفرم آن قابلیت خود مدیریتی که هیچ نقطه شکستی نداشته و به شما این اطمینان را می دهد که برروی بهبود در دسترس بودن اطلاعات خود تمرکز کنید.

ارزشمندی

به میزان قابل توجهی کاهش هزینه های ذخیره سازی داده ها را در بر دارد و شالوده خاصی برای مدیریت نمودار رشد خود با هزینه کم در هر گیگا بایت را پی ریزی کرده است.

طول عمر

در ابتدا شرکت خود را با ذخیره سازی Block Storage آغاز کنید و بعدا آن را به Object Storage تبدیل کنید و یا بالعکس. همچنین می توانید به راحتی با زیرساخت های ذخیره سازی خودتان آن را ادغام کنید.

آمادگی سرور مجازی فارسی

سرور مجازی فارسی آمادگی این را دارد که با تکنولوژی  OpenStack ادغام شده و لذت این قابلیت که ذخیره سازی بلوک های پیشرفته را درست مثل بلوک های سنتی اما با انعطاف پذیری و مقیاس پذیری سخت افزار همراه باشد را به مشتریان خو ارائه دهد.

 

 

Save money