سرور مجازی برای CRM, ERP, SCM

سرور مجازی فارسی پیشتاز در ارائه خدمات سرور مجازی و راهکارهای ابری برای سازمان ها با میلیاردها اطلاعات، داده ، فایل، مطلب و اپلیکیشن می باشد. ما این اطلاعات را برروی سیستم های مقیاس پذیر (Scalable)  و زیرساخت ترکیبی (Hybrid Infrastructures) میزبانی می کنیم.

دسترس پذیر(Available)، کارآمدی بالا (High Performing) ، قابل اطمینان (Reliable) ، مقیاس پذیر (Scalable) و سرعت چیزی هستند که سرورهای سرور مجازی فارسی برای شما به ارمغان می آورند و پایه و اساس سیستم ابری ما هستند.

سرور مجازی با کارآمدی بالا و مقایس پذیری برای CRM, ERP, SCM

استفاده از قدرت سرور مجازی ابری برای سیستم های مدیریتی

داشتن یک سیستم مدیریت سریع، کارآمد، پایدار و ایمن اولویت اصلی هر سازمان و شرکت در حال توسعه می باشد.

مدیریت کامل

تمامی سرورهای مجازی ما به صورت کامل مدیریت شده اند. ما به شما کمک می کنیم  و شما را همه جانبه پشتیبانی می کنیم تا در استفاده و تنظیمات سرور و نرم افزارهای نصب شده برروی سرور مشکلی برای شما پیش نیاید.

نسخه پشتیبان

اطلاعات و داده های سازمانی شما برای ما مهم است و اولویت اصلی قرارگیری برروی یک بستر ابری داشتن نسخه پشتیبان از اطلاعات شما می باشد و سرور مجازی فارسی چندین راهکار مدرن و مطمئن بابت این موضوع در اختیار دارد.

گارانتی آپتایم بالا

بستر ابری می باشد و استفاده از معماری ابری سرور مجازی کمک می کند دانتایم را به حداقل آن برسانیم و در واقع یک بستر ابری پایدارترین حالت سیستم های کامپیوتری می باشد. سرور مجازی فارسی آپتایم سیستم را برای شما گارانتی می کند و پایداری سیستم برای ما حساس می باشد.

مدیریت DNS

رکوردهای DNS و DNS Server خودتان را به ما بسپارید و از سیستم Cluster DNS سرور مجازی فارسی استفاده کنید. در این شرایط هیچگاه نگرانی بابت عدم Resolve شدن وجود ندارد و به کمک متخصصین ما نگرانی ساختن رکوردهای مختلف و اتصال آدرس های آی پی یا MailExchange داخلی یا خارجی سرور مجازی را نخواهید داشت.

Solid-State Drives (SSD)

شما برروی سیستم های ابری سرور مجازی فارسی کارآیی بسیار بالاتر برروی دیسک I/O خواهید داشت و سیستم های ذخیره سازی قدیمی را فراموش کنید. Performance بانک اطلاعاتی شما برروی بستر ابری فوق العاده خواهد بود و در نهایت می توانید برای اطلاعات ایستا خودتان از سیستم های ذخیره سازی قدیمی استفاده نمایید تا هزینه خودتان را بکاهید.

مجموعه ای از انواع هاردها را برروی یک بستر ابری در کنار هم می توانید داشته باشید.

پشتیبانی 24 ساعته

 

متخصصین سرور مجازی فارسی همواره در کنار شما خواهد بود و به سادگی می توانید موارد و مشکلات خودتان را با ما مطرح نمایید. تیم فنی سرور مجازی فارسی همواره در حال بررسی سیستم های رایانش ابری خود می باشد لذا نگرانی نخواهید داشت.